-->

postheadericon Derneğimiz,

Yrd. Doç. Dr. Bilal Semih Bozdemir başkanlığındaki üyelerden müteşekkil olup, Psikolojinin dünya standartlarında, Türk insanı için olması gereken yerde bir bilim dalı olmasını hedeflemektedir. Medikal Psikoloji Derneği, ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmaların başlangıç noktası olmayı, laboratuvar çalışmaları öncesindeki ilk basamak olmayı ve çalışmaların literatüre kaydedilmesi görevlerini misyon olarak benimsemiştir.


Bu görevimizi yapmamızda bize katkıları için teşekkür edeceğimiz bazı kurumlar bulunmaktadır. Öncelikle St. Clements University 'nin tüm akademisyenlerine, mezun ve öğrencilerine literatüre kaydettikleri eserler için; Psikologlar ve Pskiyatristler Derneği'ne, yaptığı eğitim çalışmaları için; SertifikaPress firmasına, dünya standartlarındaki video dersleri Türk insanının istifadesine sunduğu için teşekkür ederiz. Yine Makale Medicine' ye tercüme çalışmalarımızdaki yanı başımızdaki danışmanımız ve yabancı çalışmalarda çeviri çalışmalarımızı yaptığından dolayı teşekkür ederiz.


İhtiyacınız olan bilgileri bilgi bankalarımızdan, ulusal ve uluslararası kütüphanelermizden ve akademisyen camiamızdan alabilecğeinizi temenni ediyoruz. Veri bankalarımıza ulaşmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Kayıt formunun online olarak bize ulaşması ile tarafınıza kullanıcı adı ve şifrenizi göndereceğiz. Kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz. Formu doldurunuz.


Ayrıca makalelerinizin ulusal ve uluslararası heyetlerce incelenerek derecelendirilmeleri ve kitaplaştırma işlemleri bizim sorumluluğumuzdadır. Kitaplaştırma işlemleri için tıklayınız
Dernek Tüzüğü İçin Tıklayınız...